Укр
 
Серії продукції
Сапропелеві добрива
Стимул S
Ріст
Комплекс
Комфорт
Сила
   
Про проект
Новини
Преса
Ціни
Фотогалерея
Контакти
Дилери
Посилання
Мапа сайту
 
Пошук по сайту
Декілька профільних дослідних інститутів провели випробування гумінових добрив

11.05.2008

Декілька профільних дослідних інститутів провели випробування  гумінових добрив ТМ „ Добрин”, з метою вивчення їх ефективності в умовах польового досліду. Встановлено високу агрономічну ефективність добрива на основі гуматів із сапропелю „Добрин”. Воно має позитивний вплив на широкий спектр польових, плодових та овочевих культур.  

01 вересня 2007 року.
Українська Академія аграрних наук, Інститут гідротехніки і меліорації
Вивчення ефективності гумінового добрива „ Добрин” в умовах польового досліду
( біологічні дослідження).
Продуктивність овочевих культур ( томатів ) при різних способах та дозах застосування гумінового добрива „ Добрин”.
Встановлено вплив досліджуваного добрива на формування елементів продуктивності та врожайність томатів при позакореневому підживленні водним розчином з концентрацією 1.0 % в дозах 1,0 – 2,0 л/га. При цьому покращується якість продукції.
Гумінове добриво „ Добрин” містить до 10% азоту, 12% фосфору та 14% калію, крім того до складу входять мікроелементи.
Гумінове добриво „ Добрин” доцільно вносити при позакореневому підживленні на овочевих культурах ( томатах) при 2-х кратній обробці з інтервалом в 3 тижні при разових дозах 1,0-2,0 л/га та концентрації розчину 1,0 %. При такому застосуванні забезпечується прибавка урожаю томатів на 137-221 ц/га при урожайності на рівні 671-756 ц/га.
Гумінове добриво „ Добрин – Стимул” позитивно впливає на формування елементів продуктивності та  покращує якість овочевих культур ( томатів ).   

10 жовтня 2007 року.
Українська Академія аграрних наук, Інститут цукрових буряків
„Вивчення використання рідких добрив „ Добрин – стимул” для позакореневого підживлення цукрових буряків”
Висновки :
 - від використання гумінового добрива „ Добрин стимул” в нормі 1,5 л/га зростає збір сухої речовини на 1,8 і 3,9 т/га порівняно із сумішшю сечовини, калію сірчанокислого і монофосфату калію;
 - гумінові добрива „ Добрин – стимул” при використанні в нормі 0,5 – 1,5 л/га сприяють підвищенню врожайності цукрових буряків на 3,3 і 5,3 т/га порівняно із сумішшю сечовини і калію сірчанокислого;
 - гумінові добрива „ Добрин – стимул” у вигляді рідких розчинів позитивно впливають на цукристість коренеплодів. Цукристість підвищується на 0,3 – 0.9 %;
 - найбільш ефективною нормою під цукрові буряки є норма 1,5 л/га при витраті води 200 літрів на гектар;
 - гумінові добрива „ Добрин – стимул” може бути рекомендоване для реєстрації в держхімкомісії.
Пропозиції:
для Управління безпеки хімічних речовин Міністерства екології і природних ресурсів.
Згідно проведеної біологічної експертизи встановлено високу агрономічну ефективність добрива на основі гуматів із сапропелю „ Добрин”. Зазначене добриво пройшло апробацію у польових дослідах, встановлено його позитивний вплив на продуктивність цукрових буряків, воно може бути рекомендоване для широкого спектру польових, плодових і овочевих культур.

15 листопада 2007 року.
Национальный институт винограда и вина „ Магарач”. Испытания комплексного органоминерального удобрения „Добрин” на винограде в 2007 году. В условиях экстремальной засухи 2007 года применение комплексного органоминерального удобрения „Добрин” на сорте Мускат белый способствовало увеличению содержания сахара в соке ягод винограда. Однократное опрыскивание виноградных растений „Добрином” в норме применения 1,5 – 2,0 л/га способствовало ускоренному и более высокому ( на 4,8 и 5,3 г/100 см3) накоплению сахаров в соке ягод. Добрин в норме применения 1,5 л/га может быть рекомендован для включения в    « Список пестицидов и агрохимикатов, разрешённых для применения в Украине» в качестве удобрения на винограде для ускоренного и повышенного сахаронакопления.  

01 грудня 2007 року.
Українська академія аграрних наук Інститут цукрових буряків.
„Агротехнологічна і біологічна оцінка використання добрива гумінового   „ Добрин” при вирощуванні сільськогосподарських культур в умовах лісостепу України”. Дослідження полягає в комплексній оцінці біологічно активного добрива „ Добрин” на основі гуматів. При застосуванні добрива гумінового „ Добрин” на основі гуматів у період виходу в трубку в нормі 1,5 – 2,0 л/га врожай озимої пшениці підвищився на 0,65 і 0,80 ц/га. Використання добрива гумінового „Добрин” при позакореневій обробці рослин цукрових буряків у період змикання міжрядь призводить до росту врожайності і цукристості коренеплодів. Найбільш ефективною нормою використання добрива гумінового „ Добрин” є 1,5 – 2,0 л/га. В зоні недостатнього зволоження, при застосуванні його в період змикання рядків, врожай цукрових буряків підвищується на 6,8 т/га, а збір цукру – на 1,12 і 1,22 т/га. В зоні достатнього зволоження врожай коренеплодів зростав на 2,9 і 5,3 т/га, а збір цукру – на 0,66 і 0,82 т/га; в зоні нестійкого зволоження на 2,1- 4,0 т/га, збір цукру – на 0,66 і 0,82 т/га порівняно із варіантом, де застосовували лише воду.

12 лютого 2008 року.
Міністерство охорони здоров’я України , Український НДІ медичної реабілітації та курортології.
Звіт про науково – дослідну  роботу „ Прогнозна оцінка лікувальних властивостей сапропелевих пелоїдів озера Волове Вишгородського району Київської області”. Виконано комплекс  фізико – хімічних, мікробіологічних та фізіологічних досліджень сапропелевих пелоїдів озера Волове Київської області. За основними фізико – хімічними показниками сапропелеві пелоїди відносяться до прісноводних середньозольних слабкосульфідних, слабкокислих. За нормативними показниками якості, крім масової частки вологи, пелоїди озера Волове відповідають вимогам, які висуваються до лікувальних пелоїдів, нешкідливі для організму при зовнішньому застосуванні. Сапропелеві пелоїди оз. Волове перспективні для використання у лікувальній практиці і потребують більш детального вивчення щодо оцінки їх медико – біологічних властивостей.Інші новини:

31.03.2011   Надійшов лист Інституту фізіології рослин і генетики від члена-кореспондента НАН України, доктора біологічних наук В. В. Швартау директору СТ «Вибір», власнику ТМ «Добрин» - Пастуху О. М.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4...

31.03.2011   25.03.2011 У м. Кагарлик Київської області була проведена Колегія с/г виробників, фермерів в адміністрації Карлицького району.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable...

31.03.2011   16.03.2011 На Кагарлицькому цукровому заводі була проведена зустріч керівництва заводу з постачальниками посівного матеріалу, добрив та директорами сільськогосподарських підприємств.

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable...

31.03.2011   15.03.2011 У газеті «Вісник Кагарличчини» було опубліковано статтю «Добрин – на добро».

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable...

31.03.2011   01.02.2011. В Міжнародному науково-виробничому журналі «Економіка АПК» було опубліковано статтю О. М. Пастуха та О. М. Капась на тему: «Сапропелізація як ефективний фактор органічного землеробства».

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable...

31.03.2011   01.03.2010 У журналі «Фермер» було опубліковано статтю кандидата с/г наук Інституту цукрових буряків УААН Ярослава Цвея на тему: «Весняне удобрення цукрових буряків».

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable...

26.12.2005   Добрин – РІСТ, Відтепер макро і мікроелементи ЗБАЛАНСОВАНІ в новій зручній упаковці!

Вже є  в Укаїні найсучасніші продукти для вирощування кімнатних і присадибних рослин:...

26.12.2005   Сапропелеві гумінові добрива “СТИМУЛ S”

Рідкі концентровані гумінові добрива, виготовлені на основі сапропелю (органічні багатовікові...

26.12.2005   Участь «Добрина» на VІІ-й Міжнародній спеціалізованій виставці “Індустрія квітникарства. Ландшафтний дизайн”

Участь «Добрина» на VІІ-й Міжнародній спеціалізованій виставці “Індустрія квітникарства....

Повний перелік новин


 

 
Усі права захищено й охоронюється законом. © 2006 Добрин  
Розробка сайту: Fair Point Development